Trollhättans FK 2016-01-24
EQUIPE datasystem: Senaste startlista 2016-01-23 kl. 12:17
Klass 1 - Hoppning 50 CM PONNY Kategori B
Klass 2 - Hoppning 60 CM PONNY Kategori 1
Klass 3 - Hoppning 70 CM PONNY Kategori 1
Klass 4 - Hoppning 80 CM PONNY Kategori 1
Klass 5 - Hoppning 90 CM PONNY Kategori 1
Klass 6 - Hoppning 100 CM PONNY Kategori 1
Klass 7 - Hoppning 110 CM PONNY Kategori C
Klass 11 - Hoppning 50 CM HÄST
Klass 22 - Hoppning 60 CM HÄST
Klass 33 - Hoppning 70 CM HÄST
Klass 44 - Hoppning 80 CM HÄST
Klass 55 - Hoppning 90 CM HÄST
Klass 66 - Hoppning 100 CM HÄST
Klass 77 - Hoppning 110 CM HÄST
Klass 88 - Hoppning 115 CM HÄST

Klass 1 - Hoppning 50 CM PONNY Kategori B Preliminär
1 anmälda
 
StartnrRyttareHäst
StarttidKlubbHärstamningHästnr
1Moa HärnströmerMelkers Vagutt
 Nuntorp HSK 22
 
till toppen

Klass 2 - Hoppning 60 CM PONNY Kategori 1 Preliminär
8 anmälda
 
StartnrRyttareHäst
StarttidKlubbHärstamningHästnr
-1Tilda TörnbergHazelbergs Mystic
   57
1Linnéa JensenSpot
 Trollhättans FK 24
2Niki HögfeldtCookie
 Trollhättans FKOkänd - Okänd23
3Moa HärnströmerMelkers Vagutt
 Nuntorp HSK 22
4Evelina BrooGolden Amadeus
 Trollhättans FKWilloway Goldigger - Asso Sarastro8
5Anna EngströmMiramis
 Trollhättans FKRolökke Swallow RNF - Värends Pedro RNF14
6Mimmi LangerTimon
 Trollhättans FK 37
7Ida LanhageStall MB's Jack
 Okänd klubbOkänd - Okänd38
 
till toppen

Klass 3 - Hoppning 70 CM PONNY Kategori 1 Preliminär
11 anmälda
 
StartnrRyttareHäst
StarttidKlubbHärstamningHästnr
1Anna EngströmMiramis
 Trollhättans FKRolökke Swallow RNF - Värends Pedro RNF14
2Moa BerglundBernard
 Trollhättans FKAstar - Pan4
3Evelina BrooGolden Amadeus
 Trollhättans FKWilloway Goldigger - Asso Sarastro8
4Ida LanhageStall MB's Jack
 Okänd klubbOkänd - Okänd38
5Thilda Winborg EngmanHumlan
 Trollhättans FKOkänd - Okänd54
6Alice NilssonPinoccio
 Trollhättans FK 45
7Molly DukicPiron
 Trollhättans FKVet ej - Vet ej13
8Olivia Johansson- NoressonDasty
 Vänersborgs RFE.G. Pauli - Okänd29
9Filippa KarlssonCatch
 Trollhättans FK 34
10Frida HellgrenSpot
 Trollhättans FK 18
 
till toppen

Klass 4 - Hoppning 80 CM PONNY Kategori 1 Preliminär
6 anmälda
 
StartnrRyttareHäst
StarttidKlubbHärstamningHästnr
-1Frida TörnbergHazelbergs Mystic
   58
1Olivia Johansson- NoressonDasty
 Vänersborgs RFE.G. Pauli - Okänd29
2Thilda Winborg EngmanHumlan
 Trollhättans FKOkänd - Okänd54
3Ellen JohanssonBoolagh Matilda
 Vänersborgs RFOkänd - Okänd28
4Emelie LundbladLillemons Montesa
 Trollhättans SRDownland Wildflower RW 117 - Simberg Hip Hop RW 12141
5Johanna JonassonLadychapel Stardust
 Vänersborgs RFOkänd - Okänd30
 
till toppen

Klass 5 - Hoppning 90 CM PONNY Kategori 1 Preliminär
7 anmälda
 
StartnrRyttareHäst
StarttidKlubbHärstamningHästnr
1Ellen JohanssonBoolagh Matilda
 Vänersborgs RFOkänd - Okänd28
2Ehlin KnutssonIdyllens Tsatsiki
 Trollhättans SRSörbys Lotus RNF 120 - Horsemosens Charlie Brown RNF 10436
3Johanna JonassonLadychapel Stardust
 Vänersborgs RFOkänd - Okänd30
4Lova SvedungLofty Fionnuala
 Trollhättans FKCastleside JJ - Lofty Roderic RC 7452
5Emelie LundbladLillemons Montesa
 Trollhättans SRDownland Wildflower RW 117 - Simberg Hip Hop RW 12141
6Annie KarlssonLåddenhöj's Nurit SDH
 Trollhättans SRRock Grey Snob - Downland Goldleaf31
7Line KarlssonChesney
 Trollhättans FKOkänd - Okänd35
 
till toppen

Klass 6 - Hoppning 100 CM PONNY Kategori 1 Preliminär
3 anmälda
 
StartnrRyttareHäst
StarttidKlubbHärstamningHästnr
1Line KarlssonChesney
 Trollhättans FKOkänd - Okänd35
2Lova SvedungLofty Fionnuala
 Trollhättans FKCastleside JJ - Lofty Roderic RC 7452
3Ellen JohanssonRock On Sally
 Vänersborgs RFOkänd - Okänd27
 
till toppen

Klass 7 - Hoppning 110 CM PONNY Kategori C
1 anmälda
 
StartnrRyttareHäst
 KlubbHärstamningHästnr
1Ellen JohanssonRock On Sally
 Vänersborgs RFOkänd - Okänd27
 
till toppen

Klass 11 - Hoppning 50 CM HÄST
1 anmälda
 
StartnrRyttareHäst
 KlubbHärstamningHästnr
1Helena MagnussonJoy Division MT (SWB)
 Trollhättans SRCarême (SWB) - Robin Z42
 
till toppen

Klass 22 - Hoppning 60 CM HÄST
5 anmälda
 
StartnrRyttareHäst
 KlubbHärstamningHästnr
1Milla DukicWhoppie
 Trollhättans FKRoshin - Why Not12
3Anna HusellZadir Zaid
 Gärdhems HSSpecial Quest (FR) - Miami Springs (IRE)21
4Therese SkogsbergChinson Lux N (SWB)
 Trollhättans SRChin Top - Cortez51
 
till toppen

Klass 33 - Hoppning 70 CM HÄST
6 anmälda
 
StartnrRyttareHäst
 KlubbHärstamningHästnr
1Amanda LantzQueen Zaga Hagalund (SWB)
 Trollhättans FKQuite Easy - Cortez39
2Elin HedlundTim
 Trollhättans FKSilverstone - Ahorn17
3Therese SkogsbergChinson Lux N (SWB)
 Trollhättans SRChin Top - Cortez51
4Anna HusellZadir Zaid
 Gärdhems HSSpecial Quest (FR) - Miami Springs (IRE)21
5Milla DukicWhoppie
 Trollhättans FKRoshin - Why Not12
 
till toppen

Klass 44 - Hoppning 80 CM HÄST
9 anmälda
 
StartnrRyttareHäst
 KlubbHärstamningHästnr
1Christina AxelssonMonte Cassino af Wasbek
 Trollhättans FKCassini I - Ramirado3
2Ellinor HolmCoby
 Trollhättans FKLucky Boy20
3Malin NilssonBollinger (SWB)
 Nuntorp HSKBaltimore - Feliciano (SWB)46
4Amanda LantzQueen Zaga Hagalund (SWB)
 Trollhättans FKQuite Easy - Cortez39
5Olivia ÖstlindMolly
 Trollhättans FKOkänd - Okänd56
6Karin ÅkessonCaptain S
 Trollhättans FKIndoctro - Beaujolais55
7Elin HedlundTim
 Trollhättans FKSilverstone - Ahorn17
8Ellinor HolmCoby
 Trollhättans FKLucky Boy20
 
till toppen

Klass 55 - Hoppning 90 CM HÄST
12 anmälda
 
StartnrRyttareHäst
 KlubbHärstamningHästnr
1Anna BlennermarkCassibreaker (SWB)
 Vänersborgs RFCassiano - Heartbreaker6
2Malin NilssonBollinger (SWB)
 Nuntorp HSKBaltimore - Feliciano (SWB)46
3Per ErikssonDita
 Trollhättans FK 15
4Olivia ÖstlindMolly
 Trollhättans FKOkänd - Okänd56
5Julia BjörkmanConturano Z
 Trollhättans FKCanturano - Cascadeur5
6Rebecka DahlgrenWilona S
 Nuntorp HSKGraphitan - Tangelo xx11
7Karin SvenssonWinner (47) (SWB)
 Älmhult LinnebygdenDalwhinnie (SWB) - Rambo53
8Jessica AnderssonEl Niño (SWB)
 Lilla Edets RKNintender (ex. V. Sambia) - Escudo I2
9Christina AxelssonMonte Cassino af Wasbek
 Trollhättans FKCassini I - Ramirado3
10Anna BlennermarkFitness
 Vänersborgs RFCardento - Purioso7
 
till toppen

Klass 66 - Hoppning 100 CM HÄST
11 anmälda
 
StartnrRyttareHäst
 KlubbHärstamningHästnr
1Anna BlennermarkFitness
 Vänersborgs RFCardento - Purioso7
2Jenny-Anne HallgrenCorvette's JA (SWB)
 Trollhättans FKCamaro M - Little Boy16
3Lisa BjelkengrenSaloubet de Filippa
 Trollhättans FKMaloubet de Pleville - Myrtens59
4Rebecka DahlgrenWilona S
 Nuntorp HSKGraphitan - Tangelo xx11
5Jenny HermanssonChutney
 Trollhättans FKMango x - Bluehors Agent19
6Elin AlmqvistMr Brownstone (SWB)
 Norra Älvsborgs RKBiggles (SWB) - Horatio1
7Jessica AnderssonEl Niño (SWB)
 Lilla Edets RKNintender (ex. V. Sambia) - Escudo I2
8Jennifer CarlanderChill Out
 Vänersborgs RFCamiell-Flamingo Z - Electro9
9Jenny-Anne HallgrenCorvette's JA (SWB)
 Trollhättans FKCamaro M - Little Boy16
10Anna BlennermarkCassibreaker (SWB)
 Vänersborgs RFCassiano - Heartbreaker6
 
till toppen

Klass 77 - Hoppning 110 CM HÄST
6 anmälda
 
StartnrRyttareHäst
 KlubbHärstamningHästnr
1Cassandra JohanssonMonique
 Trollhättans SRBergamon - Waldstar xx26
2Elin AlmqvistMr Brownstone (SWB)
 Norra Älvsborgs RKBiggles (SWB) - Horatio1
3Malin NilssonSweetheart
 Nuntorp HSKHeartbeat - Centauer Z47
4Malin CarlanderCallista Cruz
 Vänersborgs RFSanta Cruz VDL - Marduk10
5Helena MagnussonJesse James (SWB)
 Trollhättans SRFor Feeling - Robin Z43
6Cassandra JohanssonMonique
 Trollhättans SRBergamon - Waldstar xx26
 
till toppen

Klass 88 - Hoppning 115 CM HÄST
3 anmälda
 
StartnrRyttareHäst
 KlubbHärstamningHästnr
1Malin CarlanderCallista Cruz
 Vänersborgs RFSanta Cruz VDL - Marduk10
2Malin NilssonSweetheart
 Nuntorp HSKHeartbeat - Centauer Z47
 Cassandra JohanssonMonique
 Trollhättans SRBergamon - Waldstar xx26
 
till toppen

Equipe - Datasystem för ridsport