Hoppa till sidans innehåll

Startlista inför Blåbärshoppningen den 200929

28 SEP 2020 16:00
Samling för alla kl. 15.30 utanför caféet för att bygga fram och gå banan.

Vi ber alla att respektera våra speciella förhållningsregler med avseende på att minska smittrisken för Coronaviruset.
  • Uppdaterad: 28 SEP 2020 16:00

Klass 2 (20cm):                                                           Första framridningsgruppen

  1. Nea Appelqvist Sahlin                                                          Egen ponny
  2. Leija Johannesson                                                                 Star
  3. Linn Benjaminsson                                                                Danne
  4. Leija Appelqvist Sahlin                                                         Egen ponny

Klass 3 A (30cm):

  1. Cornelia Wennerdahl                                                           Spot
  2. Matilda Andersson                                                               Pinoccio
  3. Emmie van den Berg                                                             Lilla Q
  4. Beatrice Svensson                                                                 Berne

Klass 4 A (40cm)

  1. Cornelia Wennerdahl                                                           Spot
  2. Matilda Andersson                                                               Pinoccio
  3. Emmie van den Berg                                                             Lilla Q
  4. Beatrice Svensson                                                                 Berne

Klass 3 B (30cm):                                                 Andra framridningsgruppen

  1. Sigrid Sand                                                                               Star
  2. Leia Settergren                                                                       Chica
  3. Hilda Holmedahl                                                                    Timjan
  4. Thilde Skogsberg                                                                   Danne
  5. Alicia Holmedahl                                                                    Porfyr

Klass 4 B (40cm):                                                                                 

  1. Malva Särndahl                                                                       Bam- Bam
  2. Othilia Sand                                                                             Spot
  3. Leia Settergren                                                                       Chica
  4. Hilda Holmedahl                                                                    Timjan
  5. Alicia Holmedahl                                                                    Porfyr
  6. Malva Särndahl                                                                       Bam- Bam

 

OBS! Efter sista start bygger alla tillsammans av banan SNABBT, så nästa lektion kan börja! Välkomna!

Skribent: Stina Pilhall
Epost: Adressen Gömd

facebook

 

 

 

SPONSORER

  

centern

 

 

 

 

 

 

Postadress:
Trollhättans FRK - Ridsport
Ängens Gård
46191 Trollhättan

Kontakt:
Tel: 0520500050
Fax: 0520500059
E-post: This is a mailto link